İlk Günden Beri Hedefimiz Büyük

Bizim hikayemiz bir fikirle başlıyor. Bu fikir, yarınlarımıza umut ışığı oluyor ve mükemmel bir ekip oluşturmamızı sağlıyor. Bu fikrin temelinde bir dünya markası hedefi yer alıyor.

Kırbıyık A.Ş. 2007 yılında Antalya Aksu Bölgesi’nde 3.500 m2 alan üzerine kuruldu. Türkiye’de ilk defa üretimi yapılan ve yasal izinlerini aldığımız 8 farklı ürünle üretime başladık. AR-GE çalışmalarıyla sürekli geliştirdiğimiz 38 farklı ürünle üretime devam ediyoruz.

Türkiye için çalışmaktan, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyuyoruz. Üretimin gücüne inanıyor ve uluslararası standartlardaki ürünlerimizle dünyanın birçok ülkesine ihracat yaparak ülkemizin ekonomisine değer katıyoruz.

3500m2

fabrika alanı

110

Bölge Bayiliği

17

Ülkede

13

Yıllık Deneyim

Vizyonumuz

Kalitede öncü, yenilikte yaratıcı, sektöründe lider, dünya çapında bilinen bir firma olmak.


Misyonumuz

Alanında uzman proaktif kadromuzla, profesyonel çözümler üreterek ihtiyaçları karşılamak.

Çalışma Prensipleri

Sorumluluk ve Şeffaflık

Verimlilik, kalite ve üretim güvenirliliği alanlarında dünya standartlarında üretim yaparak ülkemizin uluslararası ticaretteki rekabet gücünü artırmak.

İnovasyon

İnsanı ve insani beklentileri anlayarak yenilikçi yaklaşımlar geliştirmek, ihtiyaçları karşılayan ürün ve hizmetler sunmak.

Aktif Katılımcılık

Kırbıyık A.Ş. hissedarlarına, çalışanlarına, dış paydaşlarına ve etkileşim içinde olduğu tüm taraflara değer üreten bir organizasyon olmak.

Stratejik Yaklaşım

"Doğal dengeyi bozmadan, çevreyi kirletmeden nesilden nesillere sağlık” ilkesini benimseyen çevreci bir yaklaşımla çalışmak.

Yönetim Kurulu
Başkanı'nın Mesajı

Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;

Türkiye ve dünya yine zor bir yılı geride bırakıyor. Ticaret savaşları, Brexit ve farklı coğrafyalardaki gerilimlerin etkileri tüm dünyada hissedildi.

Kırbıyık Topluluğu olarak, biz de bu dönemde uzun vadeli bakış açımızla oluşturduğumuz stratejik yol haritamız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürdük. Portföyümüzü dinamik bir anlayışla yönetirken geleceğin iş kollarında, teknolojiyi odağına alan büyüme potansiyeli yüksek alanlara odaklandık. İşlerimizi teknolojik gelişmelere ve geleceğin beklentilerine göre dönüştürmeyi önceliğimiz olarak aldık.

Vizyonumuza sahip çıktık ve hedef odaklı çalışma disiplinimizle, 2020 yılını birçok başarı ile tamamladık. Daha birçok başarıya çalışma ve üretmeye olan tutkumuz sayesinde ulaştık. 2021 yılında da Kırbıyık Topluluğu olarak ülkemize ve tüm paydaşlarımıza değer yaratarak, daha büyük hedeflere birlikte koşacağız. Ayrıca, evrensel standartlarda çalışma anlayışımızla; önümüzdeki dönemde de finansal başarının yanı sıra; sürdürülebilirlik ve kaynakların sorumlu kullanımı önceliğimiz olmaya devam edecektir.

2020 yılında ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlara katkılarından dolayı tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve hissedarlarımıza teşekkür ediyorum.

Sahin Kırbıyık
Yönetim Kurulu Başkanı